Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

İşletmenizin veya kurumunuzun dünyanın her yerinden 7/24 erişilebilir temsilcisi web sitenizdir. Kurumsal rekabet internet ortamında tırmanarak yükselmektedir, internette bulunabilirlik kurumunuz için hayati önem taşımaktadır.

İşletmenizin veya kurumunuzun kurumsal kimliğine uygun, kurumsal öğeleri ön plana çıkaran, sizi, hizmetlerinizi ve vizyonunuzu yansıtan bir web sitesine sahip olması rakiplerinizin önüne geçmenizde en önemli faktörlerden biri olacaktır.

ilunexis olarak kurumsal müşterilerimize hizmet verirken hedef kitle ve rakip analizi yaparak nokta atışı kurumsal web sitesi yapmaktayız. Kurumsal web sitesinde dijital kimliğiniz ile ilgili meydana gelecek bir hata, prestijinizi ve saygınlığınızı zedeleyecektir. Kurumsal web sitesinde kurumun logosu, kurumsal renkleri, fontu, vizyon & misyonu, hizmet, ürün ve faaliyetleri tamamen birbiriyle uyumlu şekilde web sitesinde kullanıcılara yansıtılmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Özellikleri

Dizüstü, Tablet, Telefon Uyumlu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin Panelinden Tam Yönetim

İletişim Formları

Google'da Yükselmeye Uygun Kodlama

Google Haritalar Entegrasyonu

Haberler, Duyurular, Blog

Yeni Teknoloji ve Temiz Kod

Foto - Video Galeri

Rakip ve Sektör Analizi

Proje Sunum Sayfası

Kurumsal Mail Tanımlaması

Firmanıza Özel Kreatif Tasarım

Yüksek Hızlı Web Sitesi

Türkçe Yönetim Paneli

Çoklu Dil Desteği

Basın Odası

Kesintisiz Destek

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Rakiplerinizin Önüne Geçin

Kurumunuzu / firmanızı büyütmek için en önemli adımlardan biri size özel olarak kurumsal kimliğinize uygun tasarlanmış bir internet sitesidir.

Teknolojinin son derece hızlı ilerlemesi ile internet üzerinden kurumlara ulaşacak yeni potansiyel müşteriler kurum hakkındaki ilk izlenimi web sitesinden edinir, iyi tasarlanmış profesyonel kurumsal web sitesi rakiplerle kıyaslandığında kurumunuzu bir adım öne geçirecektir.

Rakiplerinizin Önüne Geçin
Büyük Kitlelere Ulaşın
Büyük Kitlelere Ulaşın

Google gibi arama motorlarında yükselmek, web sitenizin internet dünyasında fark edilebilir olmasını ve çok daha fazla etkileşim almasını sağlar. Aldığınız bu etkileşimlerin bir kısmı size müşteri olarak dönecektir. Arama sonuçlarında yükselmek kurumsal bilinirliğinizi arttırır, yeni müşteri profillerine ulaşmanızı sağlar. ilunexis olarak kurumsal web sitenize uygulayacağımız profesyonel SEO optimizasyonu ile büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

%100 Mobil Uyumlu

Sizin için tasarlayacağımız web siteleri masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuz şekilde çalışır ve kullanılabilir olacaktır. Dünyada akıllı telefondan internet kullanım oranı %67 olarak belirlenmiştir. Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı, bu sebeple web sitenizin mobil uyumlu olması milyonlarca insanın size ulaşmasına imkan tanımaktadır.

%100 Mobil Uyumlu Web Tasarım
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

Kurumsal Web Tasarım Destek

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kurumsal web tasarım, firmaların kurumsal kimliklerini net ve doğru bir şekilde yansıtmaları için yapılan profesyonel çalışmalardır.

Kurumsal bir web sitesi oluşturulurken birçok konu dikkate alınmalıdır. Bunun için profesyonel web tasarım hizmeti veren firmalardan destek almalısınız. Web tasarım sektöründe tecrübe çok önemlidir, markanızı emanet ettiğiniz firmanın tecrübe ve yetkinliklerini dikkate almalısınız. Bu kapsamda ilunexis olarak “İyi bir kurumsal web sitesi nasıl olmalı” sorusunun tüm cevaplarını hizmet olarak sizlere sunmaktayız.

İyi bir kurumsal web sitesinde olması gereken özellikler;

 • Mobil uyumlu (responsive)
 • HTML5, CSS, JavaScript ve iyi bir yazılım dili
 • Kurumsal kimliğinize özgün ve modern tasarımı
 • Özgün içerik
 • Dünya web standartlarında uygun kodlama
 • Web site içi SEO entegrasyonu
 • SEO uyumlu kodlama
 • Güçlü güvenlik altyapısı
 • Kolay kullanılabilir içerik yönetim paneli (CMS)
 • Teslim sonrası süresiz destek
 • Web danışmanlık hizmeti

İşin uzmanları tarafından doğru bir şekilde yapılmış kurumsal web sitesi mutlaka fazlasıyla kazançlı bir şekilde geri dönmektedir. Bu nedenle kurumunuza, sektörünüze, isteklerinize ve hedeflerinize uygun bir web sitesi yaptırarak müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz.

Kurumsal markanızın bilinirliğini arttırmak için size özel tasarlanmış bir web sitesi şarttır. Buna ek olarak sosyal medyanın ve teknolojinin takip edilmesi önemlidir. İyi yapılmış bir kurumsal web sitesi tam olarak bu amaca hizmet etmektedir. İnternet dünyasındaki varlığınızı korur, değerinize değer katar.

Kurumsal web tasarım fiyatları istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Kurumsal web tasarım yapılması için sektör araştırması ve rakip analizi çok önemlidir. Tasarım mutlaka mobil uyumlu olmalıdır.

Kurumsal web tasarım aşamaları şu şekildedir;

 • 1. Adım: Planlama yapılması
 • 2. Adım: Rakip ve sektör araştırması
 • 3. Adım: Kurumsal web sitesinde kullanılacak içeriğin hazırlanması
 • 4. Adım: Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) tasarımı
 • 5. Adım: Demo oluşturularak test edilmesi
 • 6. Adım: İçeriğin ve sayfaların tamamlanması
 • 7. Adım: Web sitesinin yayına alınması
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et