Hakkımızda

ilunexis, 10+ yıllık sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile müşterilerine internet konulu kurumsal ve bireysel çözümler sunmaktadır. Bugüne kadar Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Kurumsal Web Tasarım, Kişisel Web Tasarım, Kartvizit Web Site, Web Site Bakım ve Güncelleme, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve diğer özel web site isteklerinize yüksek kaliteli, profesyonel ve disiplinli çalışma prensibi ile çözümler üretmiştir. ilunexis’in temel prensibi %100 müşteri memnuniyetine ulaşmaktır, bu sebeple tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Firmamız iş ortaklarımızın internet dünyasındaki ilerleyişine ve yükselişine yön vermek, müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, sorun, proje veya ihtiyaçlarını dinleyerek yol haritası çizmek, web tasarım ve yazılım sektöründe öncü firmalardan biri olmak için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

ilunexis, her geçen gün hızla değişen ve gelişen pazarda, iş ortaklarının ve sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek her müşterisine ihtiyacına uygun farklı çözümler sunmakta ve hayata geçirmektedir. Belirlenen çözümler müşteri profiline yönelik web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda mevcut koşulları da temel alır. Firmamız gelişen internet dünyasına ayak uydurabilecek sistemler hazırlar, bunun için son teknolojiyi takip ederek AR-GE çalışmaları yapar, güncel sorunlara güncel çözümler üretir. Özgüveni yüksek, alanında uzman, yüksek tecrübeli, üretmek için heyecanlanan profesyonel ekibi ile yoluna devam eden ilunexis, uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikiminin tamamını müşteriler ile paylaşmak için hazırdır. Ekibimiz, müşterilerinin taleplerini temel alarak hedefi 12’den vurmak için tüm yetkinliklerini kullanarak projeleri taçlandırır.

ilunexis, her bütçeye uygun farklı çözümler sunmaktadır. Markanızı, ürünlerinizi ve firmanızı büyütmek için iyi tasarlanmış bir internet sitesinin en önemli adımlardan biri olduğunun farkındayız. Bunun için yaptığımız en profesyonel web sitesi ile en düşük bütçeli web sitesinde aynı özveri ve dikkat ile çalışarak %100 verim almanızı hedeflemekteyiz.

Neden Biz?

Firmanıza ve projenize özgün, istekleriniz doğrultusunda web siteleri tasarlıyoruz. Kendimizi ve bilgimizi yenilemekten bıkmıyor, güncel teknolojilere ayak uyduruyoruz. Yazmaktan sıkılmıyor, firmanızı müşterilerinize en iyi şekilde sunmak ve değerinize değer katmak için özenle çalışarak firma ruhunuzu yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız ve kodladığımız web siteleri tamamen arama motoru dostu, tüm mobil cihazlarda mükemmel kullanıma uygun, hızlı, hatasız ve güvenlidir. Fikir alışverişi yapmayı seviyor, hayata geçirmek istediğiniz web projenizi dinlemek istiyoruz. Fikirlerinizin ve projelerinizin tüm detayları konuşur, dokümante eder ve hayata geçirmek için kodlamaya başlarız.

Müşteri memnuniyetinin yap – bitir – teslim et ile sınırlı olmadığının farkındayız. Projeye başladığımız andan itibaren oluşabilecek tüm destek ihtiyacınızı karşılamak için burada olacağız. Bize istediğiniz her an ulaşabileceğiniz birçok iletişim kanalı mevcut, başarıya ulaşacağınız yolda ilerlerken daima yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Kreatif Tasarımlar
Kesintisiz Destek

10+ Yıllık Tecrübe

10 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile isteklerinizi önemser ve kalıcı, profesyonel çözümler üretiriz.

Kreatif ve Özgün Tasarım

Uzmanlarımız isteklerinize özel kreatif ve özgün tasarımlar hazırlayarak size sunar.

Kesintisiz Destek

Web sitenizi yayınladıktan sonra ihtiyacınız olacak her türlü işlem için destek garantisi veriyoruz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et