Web Yazılım

Profesyonel Web Yazılım

Kullanıcıların web sitesine girdiğinde gözle göremeyecekleri fakat web sitesinin ve yapılan işlemlerin çalışmasını sağlayan arka plandaki kod bütününe web yazılım denir. ilunexis olarak ziyaretçilerinizin ve web site yöneticilerinin gezinmesini, yönetmesini kolaylaştıracak ve aynı zamanda bilgilerini koruyarak güvenilir kullanım imkanı sunan yazılımlar hazırlamaktayız.

Bir web sitesinin en önemli öğelerinden biri yazılımıdır. Hatasız, hızlı ve işlevsel olması kullanıcıların web sitenizde daha fazla vakit geçirmesini sağlayacak önemli etkenlerdir. Yavaş bir web sitesi kullanıcıların büyük çoğunluğu tarafından terk edilmektedir, bununla birlikte iyi bir tasarım ve yazılım ile bütünleşmemiş web sitesi güven hissi vermeyeceği için yine kullanıcılar tarafından tercih edilmezler, bu sebeple hassas ve profesyonelce çalışıyoruz. Fikriniz, projeniz veya işletmeniz için özel geliştirme taleplerinizi dikkatle dinler ve size özel hızlı, yüksek güvenlikli ve güncel sistemler kodlarız.

Web Yazılım Özellikleri

Yeni Yazılım Teknolojileri

Talepleriniz koda dönüştürülürken yazılım uzmanlarımız tarafından sisteminizin açılma hızını, güvenliğini ve işlevselliğini arttıracak en güncel ve stabil teknolojiler kullanılır.

Yüksek Güvenlik

Deneyimli yazılım geliştirme uzmanlarımız günümüzde bilinen ve oluşabilecek tehditlere karşı yüksek güvenlik sağlayan ve güncelleştirilebilen sistemler yazar.

Özel Web Yazılım Projeleri

İşletmeniz, firmanız ve kişisel projeleriniz için ihtiyaçlarınız dikkate alınarak talep ettiğiniz sistem yazılım uzmanlarımız tarafından özenle yazılır, testler tamamlanır ve teslim edilir.

Yüksek Hızlı Projeler

Hızın öneminin farkındayız, bu nedenle güncel teknolojiler ve özgün kodlama yöntemlerimiz ile web sitenizin veya projenizin hızını maksimum seviyeye ulaştırmaya özen gösteririz.

Temiz Kodlama

Karmaşık ve özensiz kodlama hız kaybının yanı sıra ciddi güvenlik açıkları oluşturabilir. Yazılım uzmanlarımız sade ve standartlara uygun kodlamalar yapar.

+10 Yıllık Yazılım Tecrübesi

Yazılım alanında tecrübe paha biçilemez derecede önemlidir. 10 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe aktif görev alan kadromuz isteklerinizi tam da olması gerektiği gibi kodlar.

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

E-Ticaret, Emlak, Portal, CMS Sistemleri

Şirketinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, gerekli AR-GE ve testleri yapılmış, işletmenizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayacak detaylı, kullanışlı online satış sistemleri, emlak, otel, rezervasyon & randevu, turizm, portal, içerik yönetim ve diğer web yazılım sistemleri isteklerinize göre hazırlanarak anahtar teslim projeler olarak size teslim edilmektedir.

E-Ticaret, Emlak, Portal, CMS Sistemleri
Fikirlerinizi Uzmanlarımız Kodlasın
Fikirlerinizi Uzmanlarımız Kodlasın

Fikir alışverişi yapmayı seviyoruz, hayata geçirmek istediğiniz web projenizi bize anlatarak fikirlerinizi gerçekleştirmek için en önemli adımlardan birini atmış olursunuz.

Projeniz hakkında tüm detayları konuşur ve dokümante ederek hayata geçirmek için kodlamaya başlarız. Projeniz hayata geçtikten sonra ise destek için her zaman burada olacağız.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

Yazılım Destek
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Web Yazılım Hakkında Sık Sorulan Sorular

Web yazılım firmanızın web sitesinin hızlı, kullanıcı verilerini ve firma bilgilerinizi güvende tutan, kullanıcıların web sitenize ve içeriklerinize rahatlıkla erişmesini ve gezinmesini sağlayan, sizinle iletişime geçmesini ve müşterileriniz arasında yer almasını sağlayan sistemdir. İyi yapılmış bir yazılım sizin işinizi kolay ve yönetilebilir hale getirerek büyümeniz için gerekli adımları atmanızı sağlar.

Web yazılım fiyatları istenilen özelliklere ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, proje detaylarını dinlemek ve net fiyatlandırma yapmak için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Web yazılım yapılması için ön araştırma çok önemlidir. İstenilen özelliklerin hatasız ve güvenli bir şekilde kodlanması için projelendirme yapılır. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra kodlama aşamasına geçilir ve devamında test süreci başlar. Bu süreçler istenilen projenin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir, bu sebeple net bir süre belirtmek için projelendirme yapılması gerekmektedir.

Web yazılım aşamaları şu şekildedir;

  • 1. Adım: Proje talebi ve detaylarının alınması
  • 2. Adım: Rakip ve sektör araştırması
  • 3. Adım: Projelendirme yapılması
  • 4. Adım: Kodlamanın yapılması
  • 5. Adım: Güvenlik, hız ve hata ve diğer testlerin yapılması
  • 6. Adım: İçeriğin ve sayfaların tamamlanması
  • 7. Adım: Proje onayı ve teslim edilmesi
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et