Kartvizit Web Site

Kartvizit Web Site

Web sitesi öncelikle şirketler, işletmeler ve kurumlar için en önemli tanıtım araçlarından biridir. Web sitenizi giriş yapan kişiler ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirketiniz adına ilk izlenime web sitenizdeki bilgiler üzerinden ulaşır. Eğer ki minimum ücret ödeyerek bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız iyi tasarlanmış bir kartvizit web sitesi ilk etapta amacınızı karşılayacaktır.

Kartvizit web sitesi tek sayfadan oluşmaktadır. Bu tek sayfalık web sitesinden maksimum verimi almak için size verilen yönetim panelinden logo, slider, firmanızı tanıtacak bir yazı, hizmet başlıkları ve açıklamaları, fotoğraf galerisi, sosyal medya hesapları, harita, iletişim formu ve iletişim bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Kartvizit web site tamamen SEO uyumludur ve Google gibi arama motorlarında görünür olmanızı sağlayacaktır. %100 mobil uyumlu olan kartvizit web sitesi, dizüstü bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlarda sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Kartvizit Web Site Özellikleri

Dizüstü, Tablet, Telefon Uyumlu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin Panelinden Tam Yönetim

İletişim Formu

1 Gün İçerisinde Teslim

Ücretsiz SSL

Foto Galeri

Kişisel Mail Tanımlaması

Uygun Fiyat

Hizmetlerlerimiz Modülü

Sosyal Medya Entegrasyonları

Renk Seçenekleri

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Tek Sayfada Kendinizi/İşinizi Anlatın

Markanızı, ürünlerinizi ve firmanızı büyütmek için internet dünyasında görünür, erişilebilir olmanız gerekmektedir. İnternet dünyasına açılarak müşteri kitlenizi genişletebilir ve bunu yaparken klasik pazarlama faaliyetlerine ayırdığınız bütçeden fazlasını harcamazsınız.

En ucuz web sitesi çözümlerinden biri olan kartvizit web sitesi ile tek sayfada işinizi anlatarak potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tek Sayfada Kendinizi/İşinizi Anlatın
En Ucuz Web Sitesi

En Ucuz Web Sitesi

Kartvizit web site, minimum ücretle profesyonelce hazırlanmış, SEO uyumlu, mobil cihazlarda kusursuz görünen, hızlı ve yönetilebilir bir web sitesi isteyenler için hazırlanmıştır. Firmanız hakkında bir tanıtım yazısı ekleyebilir, hizmet başlıklarınızı ve açıklamasını yazabilir, galeride yaptığınız işleri paylaşarak kendinize marka değeri katabilirsiniz. Sosyal medya linklerinizi ekleyerek bu alandaki etkileşiminizi arttırabilirsiniz.

%100 Mobil Uyumlu

Sizin için tasarlayacağımız web siteleri masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuz şekilde çalışır ve kullanılabilir olacaktır. Dünyada akıllı telefondan internet kullanım oranı %67 olarak belirlenmiştir. Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı, bu sebeple web sitenizin mobil uyumlu olması milyonlarca insanın size ulaşmasına imkan tanımaktadır.

%100 Mobil Uyumlu Web Tasarım
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

Kartvizit Web Site Destek

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Kartvizit Web Site Hakkında Sık Sorulan Sorular

Firmanın/kişinin minimum ücret ödeyerek kendini tanıtması amacıyla yapılan, yazı, logo, fotoğraf galerisi, iletişim bilgileri, iletişim formu, harita ve sosyal medya hesapları ekleme gibi özellikleri barındıran tek sayfadan oluşan bir web sitesidir.

Kartvizit web sitesi herkese hitap eder. Ucuz ve kullanışlı bir web sitesi isteyen tüm meslek grupları veya kişiler kartvizit web sitesi kullanabilir.

Kartvizit web site fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayın ve teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Kartvizit web site aşamaları şu şekildedir;

  • 1. Adım: Siparişin alınması
  • 2. Adım: Demo oluşturularak test edilmesi
  • 3. Adım: İçeriğin tamamlanması
  • 4. Adım: Web sitesinin yayına alınması
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et