Web Site Bakım ve Güncelleme

Web Site Bakım ve Güncelleme

Web siteniz yayına alındıktan sonra kusursuz görünüyor olsa bile zamanla güncelliklerini kaybeder ve aram sonuçlarında alt sıralara düşme gibi birçok sorunla karşı karşıya gelir. Bu sorun web site içeriğinin eski olması veya görsellerin güncel sistemlere hitap edememesinden kaynaklanabilir. Arama motorları web sitenizin güncelliğini sık sık kontrol eder, eğer ki web siteniz üzerinde hiçbir güncelleme yapmadıysanız arama motorları web sitenizi “ölü” olarak sınıflandırır.

Web sitenizi hayatta tutmak için yeni içerik eklenmesi, içerik güncellenmesi, mobil cihazlarda görünür olması, SEO uyumlu olması gibi işlemler yapılması gerekmektedir. Bu işlemler web site bakım ve güncelleme olarak sınıflandırılır. Sitenizin arama sonuçlarında üst sıralara tırmanması ve ziyaretçi alması bakım ve güncelleme ile bağlantılıdır. ilunexis olarak web sitenizin tüm bakım ihtiyacını karşılayarak güncelliğini korumasını sağlayabiliriz.

Web Site Bakım Hizmetlerimiz

Site Analizi

Web sitenize genel analiz yaparak SEO ve kullanışlılık raporu hazırlanır. Bu analiz ile birlikte hangi konularda bakıma ihtiyaç olduğu belirlenir.

Aktif Sitenizde Hata Testi ve Çözüm

Sitenize hata analizi yapılır ve tespit edilen hatalar listelenir. İncelenen hatalar uzman ekibimiz tarafından çözülerek test edilir ve yayına alınır.

SEO Analizi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) Web site için son derece önemlidir. Sitenizin sıralama kaybetmemesi için SEO analizi yapılır ve gerekli değişiklikler uygulanır.

Tasarımsal Bozukluk Düzeltme

Web sitenizde tarayıcıların veya mobil cihazların güncellenmesi ile tasarım bozuklukları meydana gelebilir. Bu bozulmalar tespit edilerek tasarım uzmanlarımız tarafından giderilir.

Mobil Uyumlu Hale Getirme

Web siteniz mobil cihazlarda görünmüyor veya hatalı görünüyor ise gerekli analizler yapılarak mobil uyumlu hale getirmek için kodlamalar yapılır.

İçerik Güncellemesi

Web sitenizde yazı, adres, telefon numarası gibi alanları güncellemek veya sitenizi güncel tutarak sıralama kaybetmemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Site Hızlandırma

Yavaş web siteleri ziyaretçi kaybı ve ciddi sıralama kaybına sebep olur. Uzmanlarımız, site hızını analiz eder ve maksimum hıza ulaştırmak için iyileştirmeler yapar.

Güvenlik Geliştirmeleri

Siber saldırılar günümüzde sık sık karşılaştığımız olumsuz bir durumdur. Bu durumun önüne geçmek için web sitesinde mutlaka güvenlik testleri ve güncellemeleri yapılmalıdır.

Kırık Link Kontrolü ve Çözümleme

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar 404 sayfası ile karşılaşmak istemezler. Bu hatalar sıralama kaybetmenize de neden olur. Sorunu gidermek için kırık linkler taranarak çözüme ulaştırılır.

İsteğinize Özel Tüm Düzenlemeler

Web sitenizde yapılmasını istediğiniz ek alanlar, görsel düzenlemeleri, tasarım değişiklikleri ve diğer tüm düzenleme istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Bakım Yaptırarak Risklerden Kurtulun

Unutulmuş ve yayına alındıktan sonra öylece bırakılmış bir web sitesi marka değeriniz için ciddi bir imaj kabı yaratır, Google gibi arama motorlarında arka sayfalara gerilemesine sebep olur.

Web sitesi günümüzün en önemli dijital pazarlama araçlarındandır ve aktif kullanıldığınca ciddi dönüşümler elde edilir. Web site bakımı bu noktada devreye girerek sizi tüm bu olumsuzluklardan korur.

Bakım Yaptırarak Risklerden Kurtulun
Destek Alamıyorsanız Sizin İçin Buradayız

Destek Alamıyorsanız Sizin İçin Buradayız

Web sitenizi yaptırdığınız firmaya/kişiye ulaşamıyor veya destek alamıyorsanız, ilunexis sizin için burada. Düzeltilmesi gereken içeriklerin ve hatalı bölümleri düzenlenmesi gibi sorunları çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel kadromuz istediğiniz düzenlemeleri özenle yaparak işlemi tamamlar ve web sitenizi yayına alır.

Süreli Web Sitesi Bakım Anlaşmaları

Web sitenizin sık sık güncellemeye ihtiyacı oluyor ve rakipleriniz ile rekabette kalmak istiyorsanız yıllık bakım anlaşması yapabiliriz. Böylelikle anlaşma süresince tüm bakım ve güncelleme işlemleri uzmanlarımız tarafından yapılır.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süreli Web Sitesi Bakım Anlaşmaları
Kullanıcıların %67'si Mobil, Peki Siteniz?

Kullanıcıların %67'si Mobil, Peki Siteniz?

Dünyada akıllı telefondan internet kullanım oranı %67 olarak belirlenmiştir. Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı, bu sebeple web sitenizin mobil uyumlu olması milyonlarca insanın size ulaşmasına imkân tanımaktadır.

Eğer mobil uyumlu bir web sitesine sahip değilsiniz bizimle iletişime geçin, sitenizi tüm akıllı cihazlarda kusursuz çalışacak hale getirelim.

+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

+10 Yıllık Tecrübe

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Web Site Bakım ve Güncelleme Hakkında Sık Sorulan Sorular

Evet, web sitenizdeki metin veya görsel düzenlemeleri olmak üzere küçük veya büyük çaptı tüm güncellemeler yapılmaktadır.

Evet, talep ettiğinizde web sitenizin yedeklemesini yapıyoruz.

Hayır, bakım ve güncelleme yapabilmemiz için web site dosyalarına erişebilmemiz gerekmektedir.

Fiyatlar istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Evet, içerik düzenlemesi dışında WhatsApp destek veya canlı destek eklentileri eklenmektedir.

Belirlediğiniz konularda içerikler editörlerimiz tarafından yazılarak web sitenize eklenir ve güncel kalmasını sağlar.

Evet, işletmeniz için Google business kurulumu yapılarak haritalarda görünmenizi sağlayabiliriz.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et