E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret web siteleri, firmanızın veya işletmenizin sahip olduğu ürünleri en iyi ve hızlı şekilde sundukları, siteye giren ziyaretçilerin bu ürün veya hizmetleri detaylıca incelemelerini ve sepete ekleyerek hızlı ve basit bir şekilde satın almalarını sağlayan oldukça yaygın dijital mağazalardır. E-Ticaret siteleri işletmenizin yeni müşteriler edinmesine çok büyük katkı sağlar, ürünlerinizin popülerliğini arttırır. E-Ticaret web sitesi sayesinde çoklu ödeme seçenekleri ile mağaza maliyetinden kurtularak ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlama, tanıtma ve son kullanıcıya ulaştırma imkanı sağlarsınız. Ürünleriniz dünyanın her yerinden 7/24 erişilebilir ve satın alınabilir duruma gelir.

Sektördeki 10 yılı aşkın birikim ve tecrübemiz ile E-Ticaret alanındaki tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak, gelişmiş, güvenli, hızlı ve güncel teknolojileri kapsayan, işinizi büyütmek ve geliştirmek için gereken tüm çözümleri sunan, tablet, telefon gibi akıllı cihazlarda sorunsuz alışveriş deneyimi yaşatan profesyonel E-Ticaret siteleri kodluyor ve teslim ediyoruz. Teslim sonrasında ise tüm aşamalarda size destek oluyoruz.

E-Ticaret Özellikleri

Size Özel Tasarım

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin Panelinden Tam Yönetim

Google'da Yükselmeye Uygun Kodlama

Kusursuz Güvenlik Modülü

Akıllı Filtreleme Sistemi

Stok Takip Sistemi

Ürüne Video Ekleme

İsteklerinize Özel Modüller

Dizüstü, Tablet, Telefon Uyumlu

Gelişmiş Kargo Yönetimi

İstatistik ve Raporlama

Blog Modülü

Mail Adreslerinin Tanımlanması

Mobil Alışveriş Şablonu

Sipariş ve Hatırlatma E-Postaları

Sanal POS & Ödeme Entegrasyonu

Detaylı Sipariş Yönetimi

Detaylı Ürün Sunumu

Havale / EFT Ödeme Sistemi

Kupon ve Kampanya Desteği

Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme

Çoklu Dil Desteği

Kesintisiz Destek

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Anahtar Teslim E-Ticaret

E-Ticaret dünyasına yeni giriş yapıyor ve atacağınız adımları bilmiyor olabilirsiniz. ilunexis olarak burada devreye girerek sizi yapmanız gereken şeyler hakkında bilgilendiriyor, işiniz kolaylaştıracak basit ve anlaşılır yönetim paneli hazırlıyor, sanal POS ve ödeme entegrasyonlarını tamamlayarak kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyoruz.

Anahtar Teslim E-Ticaret
İnternetteki Vitrininiz
İnternetteki Vitrininizi Oluşturalım

E-Ticaret, alıcı ve satıcıları aynı ortamda sanal olarak buluşturan ve her iki tarafa da ciddi kolaylıklar sağlayan satış platformlarıdır. Firmalar ürünlerini fotoğraf, açıklama yazıları, özellik, fiyat, video, broşür gibi içerikler ekleyerek şık bir sunum ile müşterilerine sunar. Müşteriler ise birçok ürünü kolaylıkla keşfeder ve istediği zaman beğendikleri ürünü satın alma avantajı yakalarlar.

Firmanızın dünyaya açılan vitrinini sizin için oluşturabilir, başarıyı yakalamanıza destek olabiliriz.

Mobil Cihazdan Kusursuz Alışveriş

Sizin için tasarlayacağımız E-Ticaret siteleri masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuz şekilde çalışır ve kolaylıkla alışveriş yapılabilir olacaktır. Son dönemde internet üzerinden yapılan alışverişlerin %55’i mobil cihazlar kullanılarak yapıldı. Ayrıca Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı.

Bu kriterler göz önünde bulundurularak sizler arama motorlarına uygun kodlanmış mobil uyumlu E-Ticaret siteleri tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi
Özgün Tasarımlı E-Ticaret Sitesi

Size Özgün Tasarım

Siz de işletmenizin ihtiyacı olan E-Ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek detayları paylaşın, tasarım ve yazılım ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun çözümler ile işletmenizi profesyonel bir E-Ticaret sitesine kavuştursun.

Bu süreçte tasarım ve yönetim paneli sizin istek ve sektörünüze göre tasarlanır, gerekli durumlarda ek modüller eklenerek maksimum verimi almanız sağlanır.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

E-Ticaret Destek
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

E-Ticaret Hakkında Sık Sorulan Sorular

E-Ticaret siteleri 1995 yılından sonra son derece hızlı bir şekilde yayılan, ticaretin online olarak yapılmasıdır. E-Ticaret sitelerinde ürünler veya hizmetler tüm detaylarıyla sunulur ve çeşitli ödeme yöntemleri kullanılarak sipariş verilir. E-Ticaret KOBİ’leri için (küçük ve orta ölçekli işletmeler) son derece uygun ve kullanışlı bir ticaret türüdür. Fiziki bir mağazaya sahip olan firmalar için de e-ticaret çok önemli ve kuvvetli bir satış yöntemidir. E-Ticaret bu derece önemli iken bu yolda mutlaka tecrübelerden faydalanmak isteyeceksiniz, bu noktada ilunexis olarak tüm sorularınızı yanıtlamaya ve çözüm üretmeye hazırdır.

E-Ticaret özellikle son yıllarda yaşanan gelişmeler sonucu insanların ilgisini hiç olmadığı kadar çekmiştir. Müşteriler açısından aradıkları ürüne erişim kolaylığı sağlayan bu sistem satıcı penceresinden de çok daha fazla müşteri anlamına gelmektedir. 7 gün 24 saat boyunca tüm dünyadan erişilebilir olan E-Ticaret siteleri sayesinde son yıllarda çok ciddi alışveriş oranları yakalanıyor.

İşin uzmanları tarafından doğru bir şekilde yapılmış E-Ticaret sitesi mutlaka fazlasıyla kazançlı bir şekilde geri dönmektedir. Bu nedenle isteklerinize ve hedeflerinize uygun bir e-ticaret sitesi yaptırarak müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz.

Evet, Türkiye’de hizmetine devam eden ve anlaşma sağladığınız banka sanal pos altyapılarını yapacağımız E-Ticaret sitesine entegre ediyoruz. Bununla beraber Iyzico, PayU gibi hazır ödeme altyapılarını da talebinizle birlikte sisteme entegre ediyoruz, bu şekilde anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E-Ticaret web sitesi fiyatları istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

İstenilen özelliklerin hatasız ve güvenli bir şekilde kodlanması için projelendirme yapılır. Gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra kodlama aşamasına geçilir ve devamında test süreci başlar. Bu süreçler istenilen e-ticaret projesinin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir, bu sebeple net bir süre belirtmek için projelendirme yapılması gerekmektedir.

E-Ticaret web site yapım aşamaları şu şekildedir;

  • 1. Adım: Planlama yapılması
  • 2. Adım: Rakip ve sektör araştırması
  • 3. Adım: E-Ticaret sitesinde kullanılacak içeriğin hazırlanması
  • 4. Adım: Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) tasarımı
  • 5. Adım: Banka ve ödeme seçenekleri entegrasyonu
  • 6. Adım: Demo oluşturularak test edilmesi
  • 7. Adım: Ürün ve içeriğin girilmesi (isteğe bağlı)
  • 8. Adım: E-Ticaret sitesinin yayına alınması
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et