Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Tasarım

Kişisel web sitesi, kişinin mesleğini, kendine ait geçmiş deneyimlerini, hedeflerini, hizmetlerini, proje ve referanslarını portfolyo tarzında tanıtabileceği web sitesidir. Kişisel web sitesi; duyuru, blog, fotoğraf – video galerisi gibi özellikler ile kişiye kendini internet üzerinde tanıtma imkanı sunmaktadır. Sektöre özel tasarlanan kişisel web siteleri avukat, doktor, sanatçı, tanınmış kişi, mimar, futbolcu gibi birçok meslek dalındaki kişilerin uzmanlıklarını ve yeteneklerini ön plana çıkarmak ve online dünyada aktif olarak var olarak markalaşmak için en önemli adımlardan biridir.

ilunexis olarak taleplerinize göre hangi alanda olduğunuz fark etmeksizin sizi en profesyonel şekilde yansıtacak ve ziyaretçilerinizde iyi izlenim bırakacak, isteklerinize özgün, mobil uyumlu, kreatif, yönetilebilir ve kullanışlı kişisel web siteleri yapmaktayız.

Kişisel Web Sitesi Özellikleri

Dizüstü, Tablet, Telefon Uyumlu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin Panelinden Tam Yönetim

İletişim Formları

Sınırsız Sayfa Ekleme

Google'da Yükselmeye Uygun Kodlama

Blog Modülü

Özgeçmiş (CV)

Foto - Video Galeri

Detaylı Tanıtım Modülü

Sosyal Medya Entegrasyonları

Kişisel Mail Tanımlaması

Size Özel Kreatif Tasarım

Yüksek Hızlı Web Sitesi

Portfolyo

Çoklu Dil Desteği

Projeler

Kesintisiz Destek

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Web Siteniz İnternetteki Yüzünüz

Birçok kişinin kariyerini yükseltmek için tercih ettiği yöntemlerden biri kişisel web sitesidir. Özgeçmişinizi, portfolyonuzu, hizmet ve yeteneklerinizi, makale ve içeriklerinizi dünyanın her yerinden 7/24 erişime açık şekilde yayınlayarak kendinize yeni fırsatlar için kapı aralamış olacaksınız.

Son yıllarda dijital itibar çok önemli hale geldi, sizi doğru tanımasını istediğiniz kitlenin isminiz Google gibi arama motorlarında aradığında kişisel web sitenize ulaşarak sunmak istediğiniz bilgilere erişmesi çok büyük önem taşımaktadır.

Web Siteniz İnternetteki Yüzünüz
Yeteneklerinizi Ön Plana Çıkarın
Yeteneklerinizi Ön Plana Çıkarın

Kişisel web sitesi sizin kim olduğunuzu göstermeniz için tam özgürlük sağlayan bir web sitesidir. Uzmanlaştığınız alanı ve projelerinizi, eğitim, diploma, ödül ve başarılarınızı paylaşabilirsiniz. Yaptığınız işleri paylaşarak kendinize marka değeri katabilirsiniz. Uzman olduğunuz alan ile ilgili blog makaleleri yazarak ziyaretçilerinizi bilgilendirebilir, sosyal medya linklerinizi ekleyerek bu alandaki etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Web sitenizi aktif şekilde içeriklerle donatarak kendinize yeni kariyer fırsatları oluşturabilirsiniz.

%100 Mobil Uyumlu

Sizin için tasarlayacağımız web siteleri masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuz şekilde çalışır ve kullanılabilir olacaktır. Dünyada akıllı telefondan internet kullanım oranı %67 olarak belirlenmiştir. Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı, bu sebeple web sitenizin mobil uyumlu olması milyonlarca insanın size ulaşmasına imkan tanımaktadır.

%100 Mobil Uyumlu Web Tasarım
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

Kişisel Web Tasarım Destek

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Kişisel Web Sitesi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kişinin kendini tanıtması amacıyla yapılan, blog, galeri, duyuru, hizmet ve portfolyo gibi özellikleri barındıran web sitesidir.

Kişisel web sitesi herkese hitap eder. Fakat kişisel web sitelerini en çok kullananlar avukatlar, doktorlar, sanatçılar, tanınmış kişiler, mimarlar, futbolcular, yazarlar, blog yazarları, yatırım uzmanları, öğrenciler, web geliştiriciler, akademisyenler, fotoğrafçılar, diyetisyenler, işverenler, psikologlar, mühendisler vb. olarak sıralanabilse de neredeyse tüm meslek grupları için uygundur.

 • Kariyerinizi ciddi bir şekilde yönetmenize yardımcı olur ve bu konuda ciddi olduğunuz izlenimi oluşturur.
 • Kariyer geçmişinizi, eğitimlerinizi, başarılarınızı, hobileriniz ve deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz güncel bir arşivdir.
 • İnsanların sizin hakkınızda doğru bilgiye ulaşılabilecekleri en güvenli ve kontrolünüz altında olan platformdur.
 • Kişisel markanızı oluşturarak dikkat çekebilir, fark yaratabilirsiniz.
 • Blog kısmından bilgi paylaşımı ve insanlara yardım etmek amacı ile kullanabilirsiniz.
 • Size özel tasarlanmış ve tamamen sizi anlatan bir web sitesi, özgeçmişinizden çok daha fazlasıdır. Kariyerinizi oluşturma ya da daha da ileriye taşıma için mükemmel bir platformdur.
 • Kişisel web siteniz ile itibar yönetimi yapabilirsiniz.
 • Ziyaretçi sayısını arttırarak internetten para kazanma fırsatı sağlarsınız.
 • Sosyal medya hesaplarınızı paylaşarak etkileşimi arttırabilirsiniz.

Kişisel web tasarım fiyatları istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Kişisel web sitesi tasarım aşamaları şu şekildedir;

 • 1. Adım: Planlama yapılması
 • 2. Adım: Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) tasarımı
 • 3. Adım: Kişisel web sitesinde istenilen özelliklerin kodlanması
 • 4. Adım: Demo oluşturularak test edilmesi
 • 5. Adım: İçeriğin ve sayfaların tamamlanması
 • 6. Adım: Web sitesinin yayına alınması
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et