SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), web sitenizin Google gibi arama motorlarında organik aramalar sonucunda üst sıralarda çıkması için yapılan işlemlerin bütünüdür. Web siteniz milyonlarca kullanıcı internette gezindiği halde yeterli ziyaretçiyi almıyor, potansiyel müşterilerinize erişemiyor iseniz SEO hizmeti almanız gerekiyor demektir.

SEO iyileştirmesi yapmak genelde web sitenizin çeşitli yerlerinde değişiklikler ve düzenlemeler yapmakla ilgili bir işlemdir. Kimi zaman küçük, kimi zaman büyük değişiklikler yapılır ve bu değişiklikler arama motorları tarafı bir bütün olarak dikkate alınır. Web sitenizin kullanıcı deneyimi, organik içerik ve performansındaki değişiklikler olumlu sonuçlar vererek sitenizi üst sıralara taşır.

ilunexis SEO hizmetinden faydalanmak istediğinizde işin uzmanları tarafından düzenlemeler yapılır ve gerekli raporlar sunulur.

SEO Hizmetlerimiz

SEO Skor Yükseltme

Arama motorlarının istediği kriterlere göre web sitenizi analiz edip gerekli değişiklikleri uygulayarak sayfalarınızın SEO skorunu yükseltiyoruz.

Siteniz İçin SEO Analizi

Web sitenizi inceliyor ve gerekli testleri uygulayarak rapor hazırlıyoruz. Talebiniz doğrultusunda gereken düzenlemeleri işleme alıyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Web site içeriklerinizi SEO standartlarına göre düzenliyor, anahtar kelime yerleştirmeleri yapıyor ve kullanıcıların size ulaşması için içerik önerileri sunuyoruz.

Hız Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonunda web sitenizin hızı en önemli kriterlerden biridir. Web sitenize gerekli testleri uyguluyor ve hızlandırma çalışmaları yapıyoruz.

Rakip ve Kelime Analizi

Rakip firmaların arama motoru optimizasyonu için kullandığı anahtar kelime stratejilerini inceliyor ve rekabette kalmanız için düzenlemeler sunuyoruz.

+10 Yıllık SEO Tecrübesi

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

Google'da Üst Sıralara Tırmanın

İnternet kullanıcıları, ihtiyaçlarına çözüm bulmak için çoğunlukla Google arama motoruna gerekli kelimeleri yazarak aratır ve sonuçları sırayla inceler. Web sitenizin ön sayfalarda yer alması için gerekli SEO çalışmalarının yapılmış olması gerekir.

Uzmanlarımız, SEO hizmeti için başvuran müşterilerin hedeflerini dinler, sonrasında yaptığımız analizler ile şeffaf bir rapor sunar. Talepleriniz doğrultusunda düzenlemeler yaparak arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlar.

Google'da Üst Sıralara Tırmanın
İnternetteki Görünürlüğünüzü Yükseltin

İnternetteki Görünürlüğünüzü Yükseltin

SEO hizmetimiz ile web sitenizi SEO kurallarına göre optimize eder, anahtar kelime ve içeriklerinizi düzenleyerek yapılan arama sonuçlarında üst sıralarda yer almanızı hedefleriz. Web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralara yükselmesi firmanızın marka bilinirliğini arttırır, çok daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlar.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

SEO Destek
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

SEO Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kullanıcılar, çoğunlukla arama motorlarında yaptıkları aramalarda ilk 5-6 web sitesini ziyaret ederek çıkış yaparlar. Bu durumdan faydalanabilmek ve sitenize gelen ziyaretçi sayısını yükselterek yeni müşteriler edinmek için arama motoru optimizasyonu hayati önem taşımaktadır.

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak, markanızın güvenilirliğini arttırır ve sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir. Örnek olarak iki farklı web sitesi aynı ürünü satıyor ise arama motoru optimizasyonu yapılmış web sitesinin daha geniş müşteri kitlesine sahip olma ve daha çok satış yapma ihtimali vardır.

Arama motoru optimizasyonu istenilen özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Arama motoru optimizasyonu süresi yapılacak düzenlemelere göre değişkenlik gösterir. Bunun için öncelikle rapor çıkarılması gerekir.

Hayır, Google’da organik arama sonuçlarında ilk sırada çıkma garantisini Google’ın kendisi dahil hiç kimse veremez.

SEO uzmanlarımızın her site için teknik geliştirmeler yapması gibi bir sorumluluğu yoktur. Çıkarılan rapor doğrultusunda müşteriye yapılabilecek değişiklikler şeffaf bir şekilde bildirilir ve uzmanlarımız tarafından uygulanır, tarafımızca yapılamayacak diğer düzenlemeler için gerekli tavsiyeler ve yol haritaları müşteriye iletilir. Müşterimizin tavsiyeleri dikkate alması ve uygulaması firmamız sorumluluğunda değildir.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et