Web Tasarım

Web Tasarım

Web sitesi öncelikle şirketler, işletmeler ve kurumlar için en önemli tanıtım araçlarından biridir. Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği bir çalışmadır. Web sitenizi giriş yapan kişiler ürünleriniz, hizmetleriniz ve şirketiniz adına ilk izlenime web sitenizdeki bilgiler üzerinden ulaşır. Bu sebeple iyi tasarlanmış bir web sitesi şirketinizin değerine değer katar, güçlü ve güvenilir gösterir.

Web sitesi hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayan bir araç olduğu gibi aynı zamanda hedef kitlenin size ulaşmasını da sağlayan çift yönlü bir kanaldır. Web sitenizde kullanıcılara sunacağınız içerik ve bilgiler tamamen sizin belirleyeceğiniz içeriklerden oluşmaktadır.

Web Tasarım Özellikleri

Dizüstü, Tablet, Telefon Uyumlu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Admin Panelinden Tam Yönetim

Google'da Yükselmeye Uygun Kodlama

İsteklerinize Özel Modüller

Yeni Teknoloji ve Temiz Kod

Güçlü Altyapı

Rakip ve Sektör Analizi

İsteklerinize Özel Kreatif Tasarım

Yüksek Hızlı Web Sitesi

Türkçe Yönetim Paneli

Kesintisiz Destek

Teklif veya detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Teklif Al!

İşinizi Büyütmek İçin İnternete Açılın

Markanızı, ürünlerinizi ve firmanızı büyütmek için en önemli adımlardan biri iyi tasarlanmış bir internet sitesidir. İnternet dünyasına açılarak müşteri kitlenizi genişletebilir ve bunu yaparken klasik pazarlama faaliyetlerine ayırdığınız bütçeden fazlasını harcamazsınız.

İşinizi internetten büyütmenin en önemli faydalarından biri de yaptığınız harcamaların geri dönüşünü ölçebiliyor olmanızdır.

İşinizi Büyütmek İçin İnternete Açılın
Google'da Üst Sıralara Yükselin

Google'da Yükselin

Google gibi arama motorlarında yükselmek, web sitenizin internet dünyasında fark edilebilir olmasını ve çok daha fazla etkileşim almasını sağlar. Aldığınız bu etkileşimlerin bir kısmı size müşteri olarak dönecektir. Arama sonuçlarında yükselmek satışlarınızı hızlandırır, marka bilinirliğinizi arttırır. ilunexis olarak web sitenize uygulayacağımız profesyonel SEO (arama motoru optimizasyonu) ile siz de rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

%100 Mobil Uyumlu

Sizin için tasarlayacağımız web siteleri masaüstü, dizüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuz şekilde çalışır ve kullanılabilir olacaktır. Dünyada akıllı telefondan internet kullanım oranı %67 olarak belirlenmiştir. Google, akıllı telefonlardan yapılan aramalarda öncelikli olarak mobil uyumlu web sitelerini gösterdiğini açıkladı, bu sebeple web sitenizin mobil uyumlu olması milyonlarca insanın size ulaşmasına imkan tanımaktadır.

%100 Mobil Uyumlu Web Tasarım
+10 Yıllık Tecrübe
+10 Yıllık Tecrübe

Web dünyasında en önemli şeylerden biri tecrübedir, ilunexis 10 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermek için hazır.

Hedefimiz, web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimizde %100 memnuniyet oranını yakalamaktır, bunun için de tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Destek Gerekirse Buradayız

Web siteniz veya aldığınız hizmet ile ilgili ne gerekiyorsa yardımcı olmak için buradayız. Profesyonel destek kadromuz bizi tercih ettiğiniz andan itibaren destek taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyar.

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda yapmanız gereken tek şey telefon, e-posta, mesaj yoluyla veya ofisimizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçmek.

Web Tasarım Destek

Teklif almak ister misiniz?

Yapılması istediğiniz iş veya aklınızdaki proje hakkında süreçleri konuşalım. Proje ve web siteleri hakkında net fiyatlandırma ve fikir alışverişi yaparak size yardımcı olmak isteriz. Şunu bilmelisiniz ki, çalıştığımız projelerde tecrübemizi ve profesyonelliğimizi her zaman ön planda tutar ve tüm istekleriniz kusursuz bir özveri ile karşılanmaktadır.

Web Tasarım Hakkında Sık Sorulan Sorular

Web tasarım, siteye giren kullanıcılara içeriğin görseller ve metinler ile belirli bir düzen içerisinde sunulmasıdır. Web tasarım kapsamında arayüz tasarım, grafik tasarım gibi temel alanlar vardır. Web tasarımı yapılabilmesi için bir projeye ihtiyaç duyulmaktadır. Kurum, firma, marka, ürün veya şahıs web tasarım projesinin konusunu oluşturur.

Web sitesi oluşturulurken birçok konu dikkate alınmalıdır. Bunun için profesyonel web tasarım hizmeti veren firmalardan destek almalısınız. Web tasarım sektöründe tecrübe çok önemlidir, markanızı emanet ettiğiniz firmanın tecrübe ve yetkinliklerini dikkate almalısınız. Bu kapsamda ilunexis olarak “İyi bir web sitesi nasıl olmalı” sorusunun tüm cevaplarını hizmet olarak sizlere sunmaktayız.

İyi bir web sitesinde olması gereken özellikler;

 • Mobil uyumlu (responsive)
 • HTML5, CSS, JavaScript ve iyi bir yazılım dili
 • Firmanıza özgün ve modern tasarımı
 • Özgün içerik
 • Dünya web standartlarında uygun kodlama
 • Web site içi SEO entegrasyonu
 • SEO uyumlu kodlama
 • Güçlü güvenlik altyapısı
 • Kolay kullanılabilir içerik yönetim paneli (CMS)
 • Teslim sonrası süresiz destek
 • Web danışmanlık hizmeti

İşin uzmanları tarafından doğru bir şekilde yapılmış web sitesi mutlaka fazlasıyla kazançlı bir şekilde geri dönmektedir. Bu nedenle isteklerinize ve hedeflerinize uygun bir web sitesi yaptırarak müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz.

Markanızın bilinirliğini arttırmak için web sitesi şarttır. Buna ek olarak sosyal medyanın ve teknolojinin takip edilmesi önemlidir. İyi yapılmış bir web sitesi tam olarak bu amaca hizmet etmektedir. İnternet dünyasındaki varlığınızı korur, değerinize değer katar.

Web tasarım fiyatları istenilen özelliklere ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Hemen Teklif Al!

Web tasarım yapılması için ön araştırma çok önemlidir. Web tasarım denilince sayfa taslağı, font, grafik, görsel, yazılar vb. tüm içerikler göz önünde bulundurulur. Tasarım mutlaka mobil uyumlu olmalıdır.

Web tasarım aşamaları şu şekildedir;

 • 1. Adım: Planlama yapılması
 • 2. Adım: Rakip ve sektör araştırması
 • 3. Adım: Web sitesinde kullanılacak içeriğin hazırlanması
 • 4. Adım: Kullanıcı Arayüzü (UI) ve Kullanıcı Deneyimi (UX) tasarımı
 • 5. Adım: Demo oluşturularak test edilmesi
 • 6. Adım: İçeriğin ve sayfaların tamamlanması
 • 7. Adım: Web sitesinin yayına alınması
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et