Blog

Kartepe Web Tasarım

Kategori: Hizmet Bölgeleri 364

Kartepe Web Tasarım

ilunexis, Kartepe bölgesinden Türkiye’nin tüm illerine web tasarım hizmeti vermektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarını dinler, tam olarak isteklerini karşılayan profesyonel web siteleri yaparız. Kartepe web tasarım için dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilir, internetteki yükselişiniz için neler yapabileceğimizi konuşabiliriz.

Kartepe web tasarım firması olarak; kişisel web sitesi, kurumsal web sitesi, haber sitesi, blog sitesi, rehber sitesi, ürün tanıtım sitesi, E-Ticaret – Online Satış sitesi, emlak sitesi, dernek siteleri, sanayi ve kooperatif siteleri, ucuz kartvizit web site, isteğe bağlı özel web siteleri geliştirmekteyiz. Bu hizmetlere ek olarak web site bakım & güncelleme, Google haritalar işletme ekleme, Analytics kurulumu, SEO (arama motoru optimizasyonu) gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

ilunexis web tasarım ajansı tarafından yapılan web siteleri, işletmelerin, kurumların veya şahısların internet üzerinde kendilerini çok daha iyi tanıtmalarını ve imajını kendi kontrolü altında yansıtmasını sağlayan profesyonel ve kullanışlı dijital platformlardır. Web tasarım, HTML, CSS, JavaScript, görsel öğeler ve yazılım dili ile uygulanan işlemlerle oluşur. Bir web sitesinin kalitesini yükselten temel etkenler ise bu kodlamaların global kurallara uygun olması, optimize edilerek maksimum hızı yakalaması, sayfa içeriklerinin kalitesi, özgün olması ve SEO (arama motoru optimizasyonu) olarak sıralayabiliriz.

Web tasarım konusunda bizi tercih eden müşterilerimiz için maksimum verimle çalışacak, Google gibi arama motorlarında firmanızı/kurumunuzu ön plana çıkaracak, tamamen istekleriniz dikkate alınarak hazırlanmış profesyonel tasarımlar ile birleştirilmiş kusursuz Türkçe admin paneli sunmaktayız. Bu sayede web sitenizdeki tüm bilgileri admin paneli üzerinden kimseye bağımlı kalmadan istediğiniz şekilde düzenleyebilir, web sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Kreatif Bir Web Sitesinin Önemi

Web sitesine giren kullanıcılar için ilk açılan ekrandaki izlenim çok önemlidir. Kullanıcılar, ilk 5 saniyede markanız ile ilgili fikir sahibi olur ve sitenizi inceleyip incelemeyeceğine karar vermesinde ilk izlenim büyük rol oynar.

Web siteniz profesyonel web tasarım firması tarafından yapılmadı ise bu mutlaka tasarıma olumsuz olarak yansıyacaktır, bu da web sitenize giren kullanıcıların hemen çıkmasına yol açar, Google için en önemli istatistiklerden biri “hemen çıkma oranı” olarak bilinir ve arama sonuçlarında hemen çıkma oranı yüksek olan web siteleri olumsuz site olarak algılanarak arka sayfalara atılır.

Web site tasarımında sadelik ve anlaşılır dil kullanmak çok önemlidir. Ziyaretçileri ürüne, hizmete ve içeriğe odaklamak için kafa karıştırıcı tasarımlardan kaçınmak gerekir. 

Kreatif Bir Web Sitesi İçin Teklif Alın

Kartepe Web Tasarım İçin Neden ilunexis?

Kartepe Web Tasarım Firması

Firmanıza, işletmenize ve projenize özgün, istekleriniz doğrultusunda özenle tasarlanmış web siteleri hazırlıyoruz. Kendimizi ve bilgimizi yenilemekten bıkmıyor, güncel teknolojilere ayak uydurarak yaptığımız web sitelerine uyguluyoruz. Kod yazmaktan, kreatif tasarımlar yapmaktan sıkılmıyor, firmanızı müşterilerinize en iyi şekilde sunmak ve değerinize değer katmak için özenle çalışarak firma ruhunuzu yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız ve kodladığımız web siteleri tamamen arama motoru dostu, tüm mobil cihazlarda mükemmel kullanıma uygun, hızlı, hatasız ve güvenlidir. Müşteri memnuniyetinin yap – bitir – teslim et ile sınırlı olmadığının farkındayız. Projeye başladığımız andan itibaren oluşabilecek tüm destek ihtiyacınızı karşılamak için burada olacağız.

En çok talep gören web site türleri başlıca Kurumsal web sitesi, Kişisel web siteleri, Kartvizit web siteler ve E-Ticaret siteleri olarak sıralanabilir.

Kartepe Web Tasarım Fiyatları

Her kurumun, markanın veya kişinin istek ve beklentileri farklı olabilir, bu durum tasarım ve yazılım olarak farklı süreçlerin devreye alınmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple Web sitesi tasarım fiyatları istenilen özelliklere ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Web sitesi yapacağımız müşterilerimiz ile iletişime geçerek projeyi detaylı bir şekilde dinler, sonrasında fiyat teklifi sunarız.

Siz de markanızı aramalarda üst sıralara taşıyacak, profesyonel, kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız 10 yılı aşkın sektör tecrübesi olan Kartepe web tasarım ajansı ilunexis’i tercih edebilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formu doldurarak bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Web Tasarım Fiyat Teklif Almak İçin Tıklayın!

Benzer İçerikler

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et