Blog

Adana Web Tasarım

Kategori: Hizmet Bölgeleri 251

Adana Web Tasarım

ilunexis olarak, Adana ve tüm Türkiye’ye web tasarım hizmeti vermekteyiz. Web sitesi yaptırmak için aynı şehirde olmamız gerekmiyor, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman kadromuz ile Türkiye’nin tüm illerine ve yurt dışına web siteleri tasarlamaktayız. Ofisimizi ziyaret etme imkanınız yok ise yapmanız gereken telefon, teklif formu, mail veya sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçmek, sonrasında tüm süreç online olarak yürütülüyor ve tamamlanıyor. Bize ulaştığınızda web sitesi için isteklerinizi detaylıca dinliyor, projelendirme yaparak onayınıza sunuyor ve işleme alarak isteklerinizi tamamen karşılayacak modern ve kullanışlı web siteleri yapıyoruz.

Adana web tasarım tarafından yapılan web siteleri, işletmelerin veya kurumların internet üzerinde kendilerini çok daha iyi tanıtmalarını ve imajını kendi kontrolü altında yansıtmasını sağlayan dijital platformlardır. Web tasarım, HTML, CSS, JavaScript, görsel öğeler ve yazılım dili ile uygulanan işlemlerle oluşur. Web sitesinin kalitesini yükselten ana konular ise bu kodlamaların kurallara uygun olarak yapılması, responsive ve kullanışlı tasarım, hız optimizasyonu, sayfa içi içerik kalitesi ve SEO (arama motoru optimizasyonu) olarak sıralayabiliriz.

Adana web tasarımı firması olarak bizi tercih eden müşterilerimiz için maksimum verimle çalışarak, Google gibi arama motorlarında sizi ön plana çıkaracak, tamamen istekleriniz dikkate alınarak hazırlanmış profesyonel tasarımlar ile birleştirilmiş kusursuz admin paneli sunmaktayız. Bu sayede web sitenizdeki tüm bilgileri admin paneli üzerinden kimseye bağımlı kalmadan istediğiniz şekilde düzenleyebilir, web sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetimizi İncele

Profesyonel Web Tasarım Firması

Adana Web TasarımHepsi %100 mobil uyumlu olmak üzere, kişisel web site tasarımları, firmanız/kurumunuz için kurumsal web siteleri, haber sitesi, işletme web sitesi, blog sitesi, ürün tanıtım sitesi, e-ticaret sitesi, emlak sitesi, köy ve dernek sitesi, kooperatif sitesi, ucuz kartvizit web site, landing page (tek sayfalık web sitesi) ve isteğinize bağlı özel web siteleri geliştirmekteyiz. Bu hizmetlere ek olarak web site bakım & güncelleme, kurumsal bakım anlaşmaları, Google haritalar işletme ekleme, Analytics kurulumu, SEO (arama motoru optimizasyonu) gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Adana web tasarım ajansı olarak her bütçeye uygun farklı çözümler sunmaktayız. Markanızı, ürünlerinizi ve firmanızı büyütmek için iyi tasarlanmış bir internet sitesinin en önemli adımlardan biri olduğunun farkındayız. Bunun için yaptığımız en profesyonel web sitesi ile en düşük bütçeli web sitesinde aynı özveri ve dikkat ile çalışarak %100 verim almanızı hedeflemekteyiz.

Kreatif Bir Web Sitesinin Önemi

Web sitesine giren kullanıcılar için ilk açılan ekrandaki izlenim çok önemlidir. Kullanıcılar, ilk 5 saniyede markanız ile ilgili fikir sahibi olur ve sitenizi inceleyip incelemeyeceğine karar verir.

Web siteniz profesyonel web tasarım firması tarafından yapılmadı ise bu mutlaka tasarıma olumsuz olarak yansıyacaktır, bu da web sitenize giren kullanıcıların hemen çıkmasına yol açar, Google için en önemli istatistiklerden biri “hemen çıkma oranı” olarak bilinir ve arama sonuçlarında hemen çıkma oranı yüksek olan web siteleri olumsuz site olarak algılanarak arka sayfalara atılır. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için web sitenizi ilunexis gibi profesyonel firmalara başvurarak hayata geçirmeniz gerekmektedir. 

Web site tasarımında sadelik ve anlaşılır dil kullanmak çok önemlidir. Ziyaretçileri ürüne, hizmete ve içeriğe odaklamak için kafa karıştırıcı tasarımlardan kaçınmak gerekir. 

Kreatif Bir Web Sitesi İçin Teklif Alın

Adana Web Tasarımı İçin Neden ilunexis?

Firmanıza, işletmenize ve projenize özgün, istekleriniz doğrultusunda özenle tasarlanmış web siteleri hazırlıyoruz. Kendimizi ve bilgimizi yenilemekten bıkmıyor, güncel teknolojilere ayak uydurarak yaptığımız web sitelerine uyguluyoruz. Kod yazmaktan, kreatif tasarımlar yapmaktan sıkılmıyor, firmanızı müşterilerinize en iyi şekilde sunmak ve değerinize değer katmak için özenle çalışarak firma ruhunuzu yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Tasarladığımız ve kodladığımız web siteleri tamamen arama motoru dostu, tüm mobil cihazlarda mükemmel kullanıma uygun, hızlı, hatasız ve güvenlidir. Müşteri memnuniyetinin yap – bitir – teslim et ile sınırlı olmadığının farkındayız. Projeye başladığımız andan itibaren oluşabilecek tüm destek ihtiyacınızı karşılamak için burada olacağız.

En çok talep gören web site türleri başlıca Kurumsal web sitesi, Kişisel web siteleri, Ucuz kartvizit web siteler ve E-Ticaret siteleri olarak sıralanabilir.

Adana Web Tasarım Fiyatları

Her kurumun, markanın veya kişinin istek ve beklentileri farklı olabilir, bu durum tasarım ve yazılım olarak farklı süreçlerin devreye alınmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple Web sitesi tasarım fiyatları istenilen özelliklere ve projeye göre değişkenlik göstermektedir. Web sitesi yapacağımız müşterilerimiz ile iletişime geçerek projeyi detaylı bir şekilde dinler, sonrasında fiyat teklifi sunarız.

Siz de markanızı aramalarda üst sıralara taşıyacak, profesyonel, kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, modern bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, 10 yılı aşkın sektör tecrübesi olan profesyonel ekibe sahip Adana kurumsal web tasarım firması ilunexis’i tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak teklif formunu doldurun ve bize gönderin, net fiyatlandırma için sizinle iletişime geçelim.

Web Tasarım Fiyat Teklif Almak İçin Tıklayın!

Benzer İçerikler

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.
Kabul Et